Atsauksmes

Atzinība no revidentes Irēnas Štokmanes par kursa “Grāmatvedība – no uzskaites pamatiem līdz gada pārskata sastādīšanai” priekšmetu “Nodokļu uzskaite” – pasniedzēja Inga Kursīte

“Šis kurss par nodokļiem bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs, lai saliktu tik daudzas sarežģītas lietas pa plauktiņiem. Protams, galva kūpēja no bagātīgā informācijas apjoma, bet galvenais, sapratu principus un zināšu, kur lietas meklēt, ja radīsies vajadzība. Pasniedzējai Ingai Kursītei ir brīnišķīgs talants sarežģītas lietas izklāstīt vienkārši un saprotami, un piemēri visa kursa gaitā ļoti palīdzēja visu uztvert un atcerēties. Paldies par izcili vērtīgu kursu!”

Irēna Štokmane

Par e-semināriem “Aktuālais par uzņēmumu gada pārskatiem” un “Aktuālais un svarīgais – 2019.gada uzņēmumu ienākuma nodoklis” aprīlī:

Semināru saturs ir ļoti noderīgs un aktuāls, lektorei ir profesionāls un patīkams pasniegšanas stils.

Iepriecināja arī e-semināra organizācijas veids:

  • Fleksibilitāte: Seminārs bija ierakstīts, tāpēc es varēju to noskatīties jebkurā man piemērotā laikā, pat ar pārtraukumiem (tas ir ļoti svarīgi!).
  • Izdales materiāli: materiāli vienmēr pieejami, ielogojoties mājaslapā.
  • Automatizēta apmaksa: maksājumu var veikt ar kredītkarti, nesagatavojot maksājuma uzdevumu internetbankā.

Gaidu vairāk šādā veidā ierakstītus e-seminārus no Neldas Janovičas un pārējiem lektoriem.

Dainis Reinieks

Atsauksme par Ingas Kursītes semināru tiešraidē “Būtiskākās izmaiņas PVN piemērošanā – 2020”:

Man personīgi tiešraides semināra formāts pat ļoti patīk, esmu priecīga par šādu iespēju. Vienīgais mīnuss, ka dalībnieki bija pasīvāki ar jautājumu uzdošanu (bet ar laiku arī mēs kļūsim drošāki😊), Ingas atbildēm uz kolēģu jautājumiem vienmēr ir liela pievienotā vērtība. No mana viedokļa liels pluss šim semināram bija arī iespēja materiālus saņemt pirms tā norises, tādējādi varēju ar tiem iepazīties, un seminārs man bija produktīvāks.

Dace Merhele

Par 3 dienu īso finanšu grāmatvedības kursu 6., 13., 25.novembrī:

“Paldies par materiāliem (arī elektroniski saņemtajiem) un iespēju apmeklēt brīnišķīgās, zinošās un labestīgās lektores Jūlijas Bojarenko kursus. Ļoti noderīgi un iedvesmojoši.”

Tatjana Stepanova

Par kvalifikācijas eksāmena “Tiesības” sagatavošanas kursiem 6., 8. un 9.jūnijā:

“Daudz noderīgas informācijas. Pieejams un skaidri saprotams materiāla izklāsts. Pasniedzēja darbs ar auditoriju bija dzīvīgs, pieminot reālas situācijas. Arī turpmāk popularizējiet tāda veida seminārus!
Paldies, novēlu veiksmi! Turpiniet darbu, turpiniet izglītot cilvēkus!”

Sandra Bāliņa